De mensen van Lulof

Tekst, beeld, vorm en drukwerk worden één. Wij denken mee en adviseren over de laatste stand van druktechniek, papier en de mooiste grafische afwerking,
Verfijning tot in het detail. Vakmanschap zoals het hoort.
Uw communicatie heeft recht op experts.

Carel Horstman /
Directeur

T 0546 - 53 58 24
E cthorstman@lulof.nl
M 06 - 51 61 76 69
Volg mij op Linked

Hafid Azhimi /
Sales & Advies

T 0546 - 53 58 27
E hazhimi@lulof.nl
M 06 - 51 71 27 48
Volg mij op Linked

Nena Krol /
Sales & Advies

T 0546 - 53 58 26
E nkrol@lulof.nl
M 06 - 27 82 38 01
Volg mij op Linked

Silke Giezen /
Office Manager

T 0546 - 81 10 11
E receptie@lulof.nl
Volg mij op Linked

Erik Blaauwehand /
Personeel & Financiën

T 0546 - 53 58 19
E eblaauwehand@lulof.nl

Patrick Nijenhuis /
Verkoop Binnendienst

T 0546 - 53 58 22
E ptnijenhuis@lulof.nl
Volg mij op Linked

Rick van Triest /
Verkoop Binnendienst

T 0546 - 53 58 16
E rtriest@lulof.nl

Leo Nijhuis /
Verkoop Binnendienst

T 0546 - 53 58 23
E lnijhuis@lulof.nl

André Wessels /
Productiebegeleiding

T 0546 – 53 58 25
E awessels@lulof.nl

Kevin Krommendijk /
Data & Print

T 0546 - 53 58 28

Arjan Kole /
Pre-press

Bertil van den Nieuwboer /
Pre-press

Hans Bosman /
Drukker

Leo Slot /
Drukker

Martijn Bolink /
Drukker

Matthew Lawson /
Drukker

Arjan Blom /
Drukker

Teun Bakker /
Nabewerking

Dick Gort /
Nabewerking

Erik Steinkamp /
Nabewerking

Maurice Dijkhuis /
Logistiek

Advies van de experts

Wat is er allemaal mogelijk en hoe zit dat technisch? 
Wij staan voor u klaar.

Direct een goed advies

Een offerte op maat

Een offerte waarover is meegedacht en waarmee we u tevreden stellen.
Wij regelen het snel.

Direct een offerte op maat

Quickscan

Uw huidige drukwerkinkoop 
onder de loep voor eventuele kostenbesparingen en kwaliteitsverbetering

Direct een quickscan

Inloggen